logo firmy oferującej przewozy osób do Niemiec

Przewozy busami do Niemiec

Specjalizujemy się w przewozach osób z Polski do Niemiec i z powrotem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, czego odzwierciedleniem są przystępne ceny transportu - nasza oferta to komfortowe, a jednocześnie tanie zagraniczne przewozy osób. Zakres naszej działalności w Polsce obejmuje województwa dolnośląskie i lubuskie.

Oferta przewozów na trasie Polska-Niemcy

Odbierzemy Cię spod wskazanego przez Ciebie adresu na terenie województwa dolnośląskiego lub lubuskiego i zawieziemy pod wybrany adres na terenie Niemiec. Tak samo odbywa się kurs powrotny z Niemiec do Polski – wsiadasz tam gdzie chcesz, a my bezpiecznie dowozimy Cię pod dowolny adres na terenie woj. dolnośląskiego lub lubuskiego. Nasze busy wyruszają w trasę dwa razy w tygodniu: z Polski wyjeżdżamy w czwartki i niedziele, z Niemiec w piątki i poniedziałki.

Bilety oferujemy w atrakcyjnej cenie: już od 180 zł w jedną stronę! Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.


Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie przewozów w ramach transferu na lotnisko, obsługi imprez, wesel, konferencji, wyjazdów firmowych i wynajmu busów.

Back to original
Translate to English
Translate to German
Translate to Dutch